Продавец ТОВ «ТД АГРО САДИБА» развивает свой бизнес на Prom.ua 4 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
50 отзывов
Ознакомление с прайсом озимых зерновыхОЗНАКОМИТЬСЯ!
ТОВ «ТД АГРО САДИБА»
+380 (98) 097-89-26
+380980978926
 • 1
 • 2
 • 3

Грінфорт ТМ 750

 • В наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: 8793

Цену уточняйте

+380980978926
Грінфорт ТМ 750
Грінфорт ТМ 750В наличии
Цену уточняйте
+380980978926

Описание

Призначення:

Високоефективний післясходовий гербіцид системної дії для контролю широкого спектру дводольних бур’янів у посівах зернових колосових культур.

Діюча речовина:

Трибенурон – метил, 750 г/кг.

Форма препарату:

Водорозчинні гранули.

Характеристика діючої речовини:

Трибенурон – метил належить до класу сульфонілсечовин. Діюча речовина швидко поглинається корінням і листками бур’янів, пересуваючись по рослині. Діюча речовина діє на фермент ацетолактатсинтазу, перший фермент в ланцюзі біосинтезу амінокислот, що походять від пірувату. Пригнічення цього ферменту блокує утворення валіну та ізолейцину, порушуючи процес синтезу білків і нуклеїнових кислот, що зупиняє поділ клітин і ріст рослин. Ацетолактатна система є лише у рослин, тому трибенурон – метил не діє на тварин і людей.

Механізм дії:

Діюча речовина проникає в рослину, блокує поділ клітин в рослинах чутливих бур’янів, внаслідок чого їх ріст припиняється вже через декілька годин після обробки. Видимі симптоми з’являються через 7 – 10 днів, а загибель бур’янів настає через 12 – 21 день. Тепла та волога погода підвищує швидкість дії гербіциду, а прохолодна та суха — уповільнює її.

Регламент застосування:

Культура

Об’єкт, проти якого обробляється

Норма витрати препарату, г/га

Спосіб, час обробки

Стадія розвитку культури

Стадія розвитку бур’янів

Озима пшениця, озимий ячмінь, жито

Однорічні дводольні

15 – 20 + ПАР

Кущіння

З фази сім’ядоль до 6 – ти листків

20 + ПАР

Кущіння (перший вузол)

Пізніші стадії

Падалиця соняшнику

20 + ПАР

Кущіння (до першого вузла)

10 – 15 см

Будяк польовий, осот жовтий

20 – 25 + ПАР

Кущіння (до першого вузла)

10 – 15 см

Підмаренник чіпкий

25 + ПАР

Кущіння

До чотирьох кілець

Яра пшениця, ярий ячмінь

Однорічні дводольні

15 + ПАР

З фази 2 – 3 листків до появи прапорцевого листка включно

У фазі 2 – 6 листків

Спектр дії:

Фаза розвитку культури:
Фаза розвитку культури може бути від 2 – 3 листків до появи прапорцевого листка.
Фаза розвитку бур’янів:
Найвища ефективність дії препарату проти однорічних двосім’ядольних бур’янів – фаза 2 – 4 листки. Гірчиця польова, мак дикий та ромашка краще контролюються в більш пізні фази розвитку. Найкращим для боротьби з багаторічними дводольними бур’янами (будяк щетинистий, осот польовий та жовтий) є період активного росту – фаза розетки або висота рослини 10 – 15 см. Підмаренник чіпкий знищується у фазі до 4 – х кілець. Бур’яни, що знаходяться на більш пізніх стадіях, та менш чутливі бур’яни можуть не загинути, але їх ріст та розвиток припиняються, і вони більше не конкурують з культурними рослинами.
Спектр дії:
Чутливі: Біфора промениста, гірчиця (види), горошок (види), грицики звичайні, дворядник (види), жабрій (види), жовтець (види), жовтозілля звичайне, зірочник середній, злинка канадська, кропива (види), куколиця (види), кучерявець (види), латук (види), мак дикий, міагрум пронизанолистий, незабудка польова, осот (види), переліска (види), привортень польовий, редька (види), роман (види), ромашки (види), соняшник (падалиця), сухоребрик (види), талабан польовий, фіалка польова, хрінниця (види), шпергель звичайний, падалиця ріпаку.
Помірончутливі: Амброзія полинолиста, волошка синя, фіалка триколірна, підмаренник чіпкий, будяк польовий.
Стійкі: Рутка лікарська, вероніка плющолиста, березка польова, всі види злакових бур’янів.

Особливості застосування:

Погодні умови застосування:
Оптимальна температура повітря +15…+20 °С. Однак, препарат може застосовуватись при температурі повітря +5…+7 °С, але бур’яни, які обробляються, повинні бути вегетуючими (знаходитись в стадії активного росту). Обробка при низьких температурах не впливає на ефективність дії препарату, а лише дещо збільшує тривалість настання загибелі бур’янів. Найсприятливішими умовами для використання препарату є тепла погода, при достатній вологості повітря і ґрунту. Опади, які випали на протязі 3 годин після внесення можуть істотно знизити ефективність дії препарату.
Особливості застосування:
Норма витрати робочого розчину 200 – 300 л/га, в разі високої густоти стояння рослин норма витрати робочого розчину слід збільшити до 400 л/га. Препарат використовується з додаванням ПАР (поверхнево – активних речовин) 100 – 150 мл на 100 л води.
Вихід людей для виконання механізованих робіт – 3 доби, для виконання ручних робіт – 7 діб після внесення препарату.

Сумісність:

Препарат сумісний з більшістю пестицидів та рідких добрив. Однак, в кожному конкретному випадку слід провести тест на хімічну сумісність. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати в бакових сумішах з фосфорорганічними інсектицидами, рекомендується інтервал між обробками повинен становити 10 – 14 діб.

Застереження:

Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний)

 •  Малотоксичний для теплокровних тварин і людей.
 •  Малотоксичний для бджіл та інших корисних комах при застосуванні до цвітіння бур’янів.
 •  Забороняється використовувати в межах санітарної зони рибогосподарських водойм.
 •  Не рекомендується робити бакові суміші з фосфорорганічними інсектицидами, оскільки це може призвести до токсикації культурних рослин.
 • Збирання врожаю після застосування препарату дозволяється не раніше ніж через 45 днів після внесення.

Упаковка:

Пляшка по 0,5 кг.

Информация для заказа

 • Цена: Цену уточняйте